Zum Hauptinhalt springen

МЕСАР / ID НА ПОЗИЦИЯТА: BBG00489611

Вашите задачи

  • Прилагане на плановете за разфасоване
  • Спазване и проверка на изискванията за етикетиране, както и контрол на процеса на разфасоване
  • Оптимизиране на процесите при разфасоване
  • Наблюдение и осигуряване на навременна обработка на поръчките
  • Планиране и осигуряване на използването на материали

Нашето предложение

  • Възможност за планиране на кариерата: сигурно работно място в новия ни център за компетентност „Говеждо месо” на Tönnies
  • 29 дни отпуска годишно, справедливи и базирани на резултатите модели на възнаграждение, както и навременно и коректно заплащане
  • Непринудена работна атмосфера с малко степени на йерархия, кратки срокове за вземане на решения и директна комуникация
  • Работна среда, предлагаща комбинация от голяма динамичност, гъвкавост, лична отговорност и работа в екип
  • Място, на което да се развивате заедно с нас, да поемате отговорност, както и възможност за активно организиране на собствената работа
  • Подпомагане на служителите и при търсене на жилище, както и при всякакви други административни въпроси

Вашият профил

  • Завършено професионално образование за месар / касапин в идеалния случай с допълнително обучение за майстор
  • Желателна е техническа грамотност
  • Чувство за отговорност за компетентна работа с месо
  • Готовност за работа на смени и през уикендите
  • Самостоятелност и способност за работа в екип
  • Високо ниво на мотивация и практически манталитет

100 % екип Tönnies

На пазара от 1971 г, днес - един от най-модерните производители на храни в Европа и опериращ в световен мащаб. С фокус върху висококачествени храни в сферите „Месо“, „Полуготови храни“, „Колбаси“, „Съставки“, „Снабдяване“ и „Международни операции“. Със седалище в Rheda-Wiedenbrück и на други места в Германия, Дания, Великобритания, Франция, Белгия и Полша и около 16 500 заети служители. Иновациите, волята за успех и практическият манталитет са много важни за нас, както и екипният дух и многообещаващата перспектива за нашите служители.

Кандидатствайте сега

Събудихме ли любопитството Ви? Ако е така, изпратете Вашите подробни документи за кандидатстване, включително желаната заплата, ID на позицията: BBG00489611 и най-ранната дата на която можете да започнете работа на: bewerbung@toennies.de . Ще се радваме да се запознаем лично!

Badbergen
Vollzeit

Veröffentlicht am 09.09.2020